Geoblog.pl    emii    Podróże    Australia    Juz w Australii.
2007

Juz w Australii.

Australia
Australia, Sydney International Airport

Przed godzina dotaram na lotnisko w Sydney.
Prawie cay lot z Hong Kongu przespalam.
Linie CAthay Pacific swietne warunki lotu .
Za kilka minut odjazd do schroniska.Zostajemu w Sydney do 21 listopada potem Blue Mountains i w gore na polnoc.
Z Hong Kongu najbardziej zapamietam dziwny zapach w powietrzu - nie wiem czy to zapach jedzenia ,lekarst czy perfumow .
Ostatniego dnia byla straszna mgla i slaba widocznosc z Kowloon na wyspe Hong KOng-ale podobno czesto tak jest .W kazdym razie plaza byla swietna .
Macau ze swoimi kasynami rowniez.
Pozatym ogromne wiezowce.
I ciekawostka - przy budowie tych ogromych kolosow chinczycy wykorzystuja rusztowania bambusowe.
Nie mam wiele czasu wiec pozdrawiam,jak narazie wszystko udaje sie na 5 z plusem :)
Jak sie uda do wstawie potem jeskies fotki

Asia
Asia - 2007-11-29 14:33
Emila..no fantastyczne zdjęcia,widoki! Ależ masz opaloną buźkę! buziaki

Irena Tomek i Natalka
Irena Tomek i Natalka - 2007-11-29 18:50
Emil Natalka chce z Tobą porozmawiać pomachała misiowi ale chyba myślała że będzie to miś Koala z bajki Bracia Koala. Trochę podobny ale nie kolorowy. Nieźle sie spaliłaś ty uważaj żebyś od ego słońca udaru nie dostała albo nie spaliła skóry. Pytam Natalki co mam ci napisać to powiedział że mam ci napisać że tęskni i Cię Kocha. Możesz jej przywieźć tego misia co trzymasz i kangaru też.
Pozdrawiamy cię serdecznie i uważaj na siebie

emii - 2007-12-05 12:22
Asiu dobrze ze nie widzialas moich nog :) Az sie balam ze cala wyciszka sie zakoczy ,nie moglam chodzic. Ale na szczescie wszystko skonczylo sie szczesliwie .Pozdrowienia rowniez od aniolka :)

emii - 2007-12-05 12:24
Natalciu przecie nie chcialas ze mna jechac w swiat :) Ale przywioze misiaki napewno. Mam nadzieje ze jutro mikolaj do Ciebie zawita

E W
Zasoby: 68 wpisów68 82 komentarze82 507 zdjęć507 0 plików multimedialnych0