Geoblog.pl    emii    Podróże    Australia    Safari -Uluru-Kata Tjuta-Kings Canion
2007

Safari -Uluru-Kata Tjuta-Kings Canion

Australia
Australia, Ayers Rock

do 1-3 grudnia bylimy na 3 dniowym safari na trasie Uluru- Kings Canion . Wycieczka z Wildway ,tez mielismy szczescie ze powrot mial byc przed odjazdem pociagu do Darwin. Spanie pod golym niebem,ognisko ,dla orzezwienia baseny a to wszystko gdy wkolo temp 43 stopnie. Najlepsze sposrod Uluru,Kata Tjuta i Kings Canion jest to trzecie ,niestety Uluru najmniej widokowe,chociaz tylko jako 1 z 5 obeszlam kamien wkolo ,a pozostala 9 siedziala w busie :). Safari bardzo fajne tylko jak dla mnie za malo czasu podczas wedrowek na zatrzymanie sie i ogladanie widokow.Ale nigdy tak nie smakuje pomarancz i jablko jak po 3 godzinnej wedrowce w 43 stopniach.

Monika Szymczuk
Monika Szymczuk - 2007-12-05 22:06
Fajne masz spodnie i kapelusz.

Pozdrowienia od całej rodziny

Asia
Asia - 2007-12-06 16:28
Emila..no aż oczy mi wyskakują z gałek kiedy oglądam te zdjęcia!!! Super:)) Oczyma wyobraźni czuję to ciepełko i słońce i próbuję zapomnieć,że u mnie w pracy tylko 12 stopni...buu! Czekam na Ciebie i Twoje opowieści.buziaki

Asia
Asia - 2007-12-06 16:30
wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek:)

emii - 2007-12-10 00:14
Ha ha !! Patrz na widoki z tylu :) a nie na ciuchy .Tobie byloby tu ciezko ,z tego co widzialam nie maja specialnych ciuchow i ogromnych galerii rowniez

emii - 2007-12-10 00:18
Asia wspolczuje tych 12 stopni. Ja sie ciesze bardzo ze w koncu mam przwdziwe lato .Trzymaj sie . Po powrocie akurat bedzie tydzien na opowiesci

E W
Zasoby: 68 wpisów68 82 komentarze82 507 zdjęć507 0 plików multimedialnych0