Geoblog.pl    emii    Podróże    Australia    Rożne obrazy z Melbourne
2007

Rożne obrazy z Melbourne

Australia
Australia, Melbourne

Ze wszystkich dotychczas odwiedznych miast w Australii Melbourne podoba mi się najbardziej .Jednak plaża - w porównaniu z plażami Queenslandu,Tasmani -wypada bardzo marnie.Woda niestety brudna !! Jak poszlam na plaże człam sie jakbym odwiedziła Gdańsk-Zaspę (molo prawie identyczne tylko w Gdańsku brakuje nam palm)
Melbourne to dziwne miasto jeśli bierze się pod uwagę temperaturę ,róznica w ciągu dnia potrafi wzrosnąc o 20 a potem za godzinkę spaść .Zabawne jest to że po południu temperatura w domu jest wyższa niż na zewnątrz:)
Reszta póżniej jak sobie przypomnę.

Asia
Asia - 2008-01-01 01:54
Jakaś Ty rozpromieniona:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Wspaniałych podróży i spełnienia marzeń:))

emii - 2008-01-01 03:37
Asia dzięki .Mam nadzieję że sms dochodzą bo vodafoe coś głupieje .Najwidoczniej słońce mi słuzy :) Przed chwilą zanotowaliśmy temp 44 w plusie a jest dopiero 13 .

Asia
Asia - 2008-01-01 11:42
Oj chyba nie dochodzą,bo już dawno nie dostałam od Ciebie smsa z australijskiego numeru:( U nas przed południem.Polska budzi się po zabawie sylwestrowej.W Gdańsku pokaz fajerwerków przepiękny:) Pozdrawiam gorąco

Irena Tomek i Natalka
Irena Tomek i Natalka - 2008-01-01 17:43
Emii wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

emii - 2008-01-02 13:13
To jednak cos jest nie tak.W porownaniu z Telstra Vodafon ma slaby zasieg - to dla tych ktorzy beda wybierali sie do Oz.Teraz jestem w gorach snieznych I o porzytku z Vodafonu,podobnie na Tasmani I w Kakadu

E W
Zasoby: 68 wpisów68 82 komentarze82 507 zdjęć507 0 plików multimedialnych0