Geoblog.pl    emii    Podróże    Australia    Adelaida

Adelaida

Australia
Australia, Adelaide

Udalo mi sie dotrzec do Adelaidy dzis popoludniu.Zdazylam zrobic male pranie,rozejrzec sie i juz wieczor.Wczoraj spotkalo mnie niemile zdarzenie.Poszlam wieczorem na zachod slonca w Robe- i tak za pozno dotarlam ,wychodzac z pokoju podlaczylam palma aby baterie sie zaladowaly (zawsze tak robilam).Jak wrocilam po 2 godzinach moj palm byl tak nagrzany ze az obudowa sie rozgrzala i niestety -bum nie dziala juz.Mam nadzieje ze po powrocie da sie cos z nim zrobic ,ze nie poszedl caly z dymem - wiec skype juz odpada!
W schronisku masa azjatyckich twarzy .Jutro rozpoczynam dzien od zwiedzania ,tego jak wiele osob mowi "nudnego miasta" - zobaczymy jakie bede milaa zdanie pod koniec dnia.

http://wpodrozy.geoblog.pl - 2008-01-31 06:33
pozdrowienia jeszcze z Zachodniej Australii. Pojutrze bede przejezdzal przez Adelajde, wiec mozna byloby sie spotkac. pozdro kuba gurdak

Geoblog
Geoblog - 2008-01-31 16:17
emii jest juz w Polsce :)

emii
emii - 2008-01-31 22:47
Niestety :( juz musiałam wracać.Jestem w Polsce i przestawiam się na tutejsze warunki ,bardzo ciężko mi to wychodzi :).Australia mnie chyba zniewoliła.
Tereny wokół Adelaidy są bardzo malownicze,będzie na co popatrzeć.Ciesz oko póki możesz mi zostaly tylko fotki .Dużo niezapomnienych przezyć i udanej dalszej podrózy.

emii
E W